Bal karnawałowy w przedszkolu

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, długo wyczekiwany. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

            Dnia 5 lutego w przedszkolu odbył się bal karnawałowy.  Tego dnia  już od rana  pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Na tą wyjątkową okazję rodzice zaprosili do prowadzenia balu panią animatorkę, która zachęcała wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w różnych konkursach i zabawach tanecznych. Rodzice przygotowali również dla dzieci mały poczęstunek. W sali było kolorowo, wesoło, wspaniale…

A kolejny bal karnawałowy już za rok 🙂