Goście w gr. Pszczółek


Niezwykli goście odwiedzili Pszczółki…

W ostatnim czasie grupę Pszczółek odwiedziła Pani Ania, która jest logopedą. Mama Kuby przybliżyła dzieciom jak wygląda jej praca. Pokazała również kilka ćwiczeń, które pomagają dzieciom w rozwoju ich mowy.

Pszczółki odwiedziła również Pani Karolina, która jest policjantką. Mama Bartka przeprowadziła z dziećmi pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się na drodze oraz przypomniała zasady bezpieczeństwa obowiązujące w czasie ferii zimowych. Nie mogło obyć się oczywiście bez prezentacji atrybutów  policjanta, tj. kamizelka, lizak, kajdanki.  Na koniec wszystkie dzieci otrzymały odblaski.

W ramach realizacji bloku tematycznego dotyczącego baśni i bajek mama Lenki przeczytała dzieciom bajkę pt. ,,Kopciuszek”. 

Wszystkim Rodzicom serdecznie dziękujemy za wizyty, które uatrakcyjniały dzieciom pobyt w placówce 😉