Grupa „PSZCZÓŁKI”

 

PSZCZÓŁKI

Jesteśmy najstarszą grupą w przedszkolu. Nasza grupa liczy 17 dzieci,
w tym 5 dziewczynek i 12 chłopców. Naszym wychowawcą jest p. Karolina Kościan i to ona spędza z nami najwięcej czasu. Drugim nauczycielem, który się nami zajmuje jest p. Dominika Mąkowska.
W poniedziałki i środy o 13:00 na pół godzinki odwiedza naszą grupkę pani Magda Bogucka, aby uczyć nas religii, natomiast w czwartki i piątki uczestniczymy w zajęciach języka angielskiego, które prowadzi pani Żaneta Strzeżesz.


Jesteśmy zgraną i zżytą grupą, chętnie służymy pomocą dzieciom, które
w tym roku dopiero do nas dołączyły. Jesteśmy koleżeńscy, pracowici i zawsze pogodni. Uwielbiamy razem spędzać czas. Najbardziej lubimy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe organizowane w sali jak i na świeżym powietrzu.
Przez cały czas uczymy się samodzielności oraz zasad zgodnego współżycia w grupie i wychodzi nam to coraz lepiej. Podczas zajęć staramy się uważnie słuchać, aby odkryć wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się pisać i liczyć, lubimy tańczyć i śpiewać.

Każdy kolejny dzień w przedszkolu przynosi nam nowe, pozytywne wrażenia i wiele radości, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych twarzy.

To już nasz ostatni rok w przedszkolu, dlatego jesteśmy gotowi do zdobycia jak największej wiedzy przed rozpoczęciem przygody w szkole.