Grupa „SMERFY”

SMERFY to my, dzielne przedszkolaki!

Jesteśmy grupą czterolatków liczącą 18 dzieci, wśród których jest 10 dziewczynek i 8 chłopców. Naszą wychowawczynią jest pani Joanna Krzemińska, trzy razy w tygodniu spotykamy się z panią Marleną Ostrowską. W pracy wychowawczo- opiekuńczej pomaga nam  pani Magdalena Kołodziejek. Zajęcia języka angielskiego odbywają się dwa razy w tygodniu i są prowadzone przez panią Żanetę Strzeżesz.

Bardzo się polubiliśmy i zżyliśmy. Chętnie pomagamy przedszkolakom, którzy dołączyli do naszej grupy. Jesteśmy już drugi rok w przedszkolu, więc łatwiej nam się rozstać z rodzicami. Poznaliśmy wszystkie przedszkolne zwyczaje, dlatego miło, wesoło i szybko mijają nam tu dni.

Wspólnie bawimy się, uczymy i odkrywamy otaczający nas świat. Chętnie śpiewamy i tańczymy.  Lubimy też tworzyć- nasze prace plastyczne są bajecznie kolorowe. Zabawy na placu przedszkolnym to super sprawa: lubimy zjeżdżać na zjeżdżalni, bawić w łapanego i huśtać.  Jesteśmy już starsi, więc bardziej ostrożni.  Wiemy, że trzeba uważać, żeby nie skrzywdzić kogoś ani siebie podczas zabawy.

            Bardzo się cieszymy, że tworzymy tak fajną, zgraną grupę 🙂