Grupa „MISIE”

MISIE

Jesteśmy najmłodszą grupą w przedszkolu, do której uczęszczają 2,5-latki oraz 3-latki. Grupa liczy 20 dzieci, w tym 10 dziewczynek i 10 chłopców.

Nasza przygoda z przedszkolem dopiero się rozpoczyna, więc staramy się przyzwyczaić do miejsca, w którym będziemy się uczyć, bawić oraz poznawać świat. Pomaga nam            w tym nasza wychowawczyni, którą jest p. Karolina Kościan, a także p. Magdalena Sikora, która jest naszym drugim nauczycielem. W pracy wychowawczo- opiekuńczej bardzo pomaga nam p. Magdalena Teperek. Dwa razy w tygodniu uczestniczymy w zajęciach języka angielskiego, które prowadzi p. Żaneta Strzeżesz.

Codziennie uczymy się zasad współżycia w grupie, doskonalenia samodzielności              oraz kształtowania codziennych nawyków higienicznych. Każdy dzień to dla nas nowe wyzwania i doświadczenia. 
Chętnie tworzymy różne budowle z klocków oraz układamy puzzle. Wiele radości sprawiają nam zabawy ruchowe w sali jak i na świeżym powietrzu.


Mamy nadzieję, że z uśmiechem na twarzy sprostamy wszystkim wyzwaniom, a pobyt         w przedszkolu będzie dla nas czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.