Grupa „BIEDRONKI”

BIEDRONKI 

4-5 latki

Jesteśmy grupą mieszaną wiekowo – liczącą 25 dzieci, wśród których jest 13 dziewczynek i 12 chłopców. 10 przedszkolaków dopiero rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem.

Naszą wychowawczynią jest pani Joanna Krzemińska, dwa razy w tygodniu spotykamy się z panią Marleną Ostrowską. W pracy wychowawczo-opiekuńczej pomaga nam  pani Magdalena Kołodziejek. Zajęcia języka angielskiego odbywają się dwa razy w tygodniu i są prowadzone przez panią Żanetę Strzeżesz.

Chętnie uczęszczamy do przedszkola, jesteśmy pogodni, ciekawi świata i bardzo życzliwi. Lubimy różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Jesteśmy grupą dwóch roczników- my starszaki staramy się być otwarci na nowe znajomości i chętnie przyjęliśmy w grupie nowe koleżanki i kolegów troszcząc się o nich, opiekując się nimi oraz ucząc zasad obowiązujących w grupie. Chętnie uczymy się nowych wierszy, piosenek i wyliczanek. Pełnimy obowiązki dyżurnego, z których staramy się wywiązywać starannie i sumiennie. Edukacja łączy się z zabawą, przez co wszyscy zdobywamy nowe wiadomości i umiejętności.

Z uśmiechem na twarzy i wiarą we własne siły i możliwości, zapewne z łatwością sprostamy wszystkim tegorocznym wyzwaniom.