Klasy II – IV na wycieczce w Warszawie

30 września uczniowie klas II – IV byli na wycieczce w Warszawie.

Pierwszym punktem wyprawy było kino Cinema City, gdzie wzruszaliśmy się i podziwialiśmy przygody Kinga i jego przyjaciół w filmie „King: mój przyjaciel lew”. Następnie udaliśmy się na ulicę Nowy Świat, gdzie w Manufakturze Cukierków poznaliśmy etapy produkcji cukierków i lizaków, posmakowaliśmy tych pyszności oraz wzięliśmy udział w warsztatach tworzenia własnych lizaków.

Później spacerkiem udaliśmy się na Plac Zamkowy. Po drodze widzieliśmy pomniki Mikołaja Kopernika, Adama Mickiewicza i Stefana Wyszyńskiego oraz Pałac Prezydencki. Następnie podziwialiśmy Kolumnę Zygmunta III Wazy i Zamek Królewski. W drodze powrotnej zjedliśmy posiłek w McDonald’s.

To był wspaniały, pełny atrakcji dzień.

Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie wrócimy do stolicy, by dalej podziwiać jej piękno i poznawać jej tajemnice.