Kolejny oddział przedszkolny otwarty.,,Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – J. Korczak

Nasze przedszkole powiększyło się o kolejny oddział.  Podczas rekrutacji na rok szkolny 2023/2024 okazało się,  że liczba złożonych  przez rodziców wniosków o przyjęcie nowych dzieci do naszego przedszkola przewyższała liczbę wolnych miejsc. Wówczas Organ Prowadzący podjął decyzję o otwarciu piątego oddziału.  Dzięki ogromnemu wsparciu Wójta Gminy Łaskarzew Pana Mariana Janisiewicza udało się zaadaptować jedną z sal lekcyjnych na salę przedszkolną. Zostały zakupione nowe meble, stoliki, krzesełka oraz zabawki. Staraliśmy się stworzyć takie warunki, aby dzieci w nowej sali czuły się komfortowo i bezpiecznie. Mamy nadzieję, że przedszkolaki spędzą tutaj miłe chwile oraz przeżyją niezwykłe przygody.