Mamy to! Metalowe serce stanęło przed naszą szkołą!

„Człowiek jest dobry nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest,

i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym się dzieli z innymi…”

Jan Paweł II

Za wrażliwość otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy 
DZIĘKUJEMY !

W pomaganie i recykling „wkręca się” coraz więcej ludzi. Pojemniki na nakrętki to doskonały pomysł na zbieranie surowców wtórnych, jest też zachętą do podejmowania postaw ekologicznych, a przede wszystkim sposobem na pomoc charytatywną, pomoc drugiemu człowiekowi.

Akcją ”Pomagam” rozpoczęliśmy zbiórkę środków na zakup metalowego serca na nakrętki, które już stoi na terenie przy Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Izdebnie.

Fundatorzy:

Piekarnia „Cezar”, Zakład Masarski „Tur”, Stacja paliw ” Kama”, Bruggen Polska Sp.z o.o., Hurtownia Mięsno-Spożywcza „Janpol”, Rodzice, Uczniowie, Przedszkolaki, Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Pracownicy.

 Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję zbierania nakrętek. 

Zapraszamy do zapełniania naszego serca. Do pojemnika będzie można wrzucać nakrętki bez względu na ich kolor czy kształt. Mogą to być nakrętki np. po napojach, mleku, jogurtach, jak również po chemii gospodarczej, po płynach do naczyń, szamponach itp.                                                      

Wszystkim, którzy przyczynili się do zakupu metalowego pojemnika w kształcie serca na nakrętki, serdecznie dziękujemy.

Organizatorzy: Pani Aneta Hys i członkowie koła przyrodniczego