Podsumowanie roku szkolnego 2018/2019 w przedszkolu

19 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego w przedszkolu.

Podczas uroczystości pożegnaliśmy „zerówkowiczów”, którzy od września zasilą szeregi uczniów naszej szkoły. Ostatni raz dzieci z grupy „Pszczółek” dla przedszkolnej widowni  zaprezentowały swoje zdolności wokalne, recytatorskie i taneczne. Było radośnie, ale nie zabrakło też wzruszeń. 

Podczas uroczystości Pani Dyrektor i dzieci podziękowały za pracę Pani Krystynie Hys, która od lat gotowała dla dzieci pyszne posiłki (i najwspanialsze kluski leniwe 🙂 ). Pani Krysia odchodzi na zasłużoną emeryturę. Będzie nam jej brakowało…

W trakcie uroczystości Pani Dyrektor podsumowała cały rok pracy przedszkola oraz podziękowała za współpracę Rodzicom, którzy bardzo często okazywali się niezbędni przy organizacji różnych uroczystości i atrakcji dla dzieci.