Przedszkolaki przywitały wiosnę

 21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień wiosny. Uroczyście pożegnaliśmy zimę i przywitaliśmy nową porę roku. 

Wszystkie przedszkolaki wzięły udział w barwnym korowodzie z marzannami w rękach. Każda grupa miała dodatkowe atrakcje – były tańce,  śpiewy, zabawy. „Smerfy” robiły kolorowe i pełne witamin kanapki, które z wielkim apetytem zjadły. „Krasnoludkom” w zabawie towarzyszyła piękna i kolorowa jak wiosna chusta animacyjna. „Biedronki” zaprojektowały i ozdobiły kapelusze dla Pani Wiosny, a dzieci same zamieniły się w barwne motyle, tygryski, kotki i zajączki. W grupie „Pszczółek” było wesoło i głośno dzięki licznym zabawom o tematyce wiosennej.

Tego dnia zaprezentowane zostały wszystkie prace, które wzięły udział w konkursie na najpiękniejszą marzannę. Wyróżnione zostały oczywiście wszystkie dzieła. Każdy przedszkolak biorący udział w konkursie otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek, za który dziękujemy Radzie Rodziców. Udział w konkursie wzięły:

  • w grupie „Pszczółek”: Dawid Bogucki, Dominika Domarecka, Bartek Drożdż, Piotrek Górka, Patrycja Gromadzka, Igor Przybysz, Zosia Purgal, Antoś Sionek, Oliwka Sitnik, Marcel Szarek, Krystian Tchorek.
  • w grupie „Biedronek”: Ola Boratyńska, Zuzia Guzowska, Andrzejek Kasprzak, Franek Michalczyk, Lenka Michalczyk, Kacper Sitnik, Maja Strzeżesz, Julka Teperek, Iga Zając.
  • w grupie „Smerfów”: Franek Domarecki, Bartek Karasiński, Małgosia Kasprzak, Zosia Kępka, Kuba Paziewski, Gabrysia Wołowicz.
  • w grupie „Krasnoludków”: Nadia Drożdż, Kasia Misiak, Amelka Moch.

Wszystkim Przedszkolakom serdecznie gratulujemy, a Rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu wspaniałych kukiełek. BRAWO !!!