Wieczór z kolędą

 

 Wesoło śpiewajmy,
chwałę Bogu dajmy!
Hej kolęda, kolęda!

10 stycznia 2020r. w remizie O.S.P. w Izdebnie po raz drugi odbył się „Wieczór z kolędą”. Dla licznie zebranej publiczności uczniowie naszej szkoły przedstawili jasełka, a dzieci przedszkolne zaśpiewały kolędy. Wśród obecnych gości nie zabrakło naszego Wójta Mariana Janisiewicza. Gościliśmy radnych, sołtysów, rodziców, rodziny naszych wychowanków oraz społeczność lokalną.

Podczas tej uroczystości chcieliśmy przedłużyć tę magię świąt, jaka  udziela się nam co roku w grudniu. Jest rodzinnie, miło, radośnie… By te uczucia i emocje trwały w nas jak najdłużej, a wspomnienia tych wspólnie spędzonych chwil były wieczne.

Radzie Rodziców szkoły i przedszkola oraz Rodzicom dziękujemy za zaangażowanie się w organizację, a dzieciom za wspaniałe występy.