Dzień Rodziny w Przedszkolu


„Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę“. – Sophia Loren

Już od samego rana, 2 czerwca, było czuć radosną atmosferę w całym przedszkolu. Dzieci pięknie ubrane czekały na wizytę swoich Rodziców.  Każda grupa przygotowała krótki występ artystyczny, a następnie wręczyła swoim Rodzicom upominki. Niejednemu Rodzicowi zakręciła się łezka w oku…

Następnie przeszliśmy do drugiego etapu Dnia Rodziny- zabaw na świeżym powietrzu. Na początku wspólnie zatańczyliśmy ,,Taniec Mai” oraz ,,Labada”. Dzieci wraz z Rodzicami chętnie brały udział w zabawach z chusta animacyjną, skokach w workach, przeciąganiu liny, itp. Wielkim zainteresowaniem cieszyło się stoisko, gdzie dziewczynki mogły zapleść kolorowe warkoczyki oraz zrobić tatuaże, czy też pomalować twarz. Na pamiątkę można było wykonać sobie zdjęcie w kolorowej fotobudce.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie stoiska gastronomicznego, gdzie każdy mógł zjeść pyszną potrawę z grill lub napić się kawy w połączeniu z czymś słodkim.