Grupa „SMERFY”

SMERFY

Nasza grupa liczy 19 sympatycznych 4-latków, a wśród nich:
4 dziewczynki oraz 15 chłopców.
W roku szkolnym 2020/2021 naszą wychowawczynią jest pani Karolina Kościan. Pracuje z nami także pani Paulina Gazda, a w pracy wychowawczo- opiekuńczej pomaga nam pani Weronika Rutkowska. Zajęcia z języka angielskiego prowadzi pani Żaneta Strzeżesz.

Większość z nas uczęszcza do przedszkola już drugi rok, jednak wszyscy serdecznie przyjęliśmy nowych kolegów, którzy dołączyli do naszej grupy w tym roku.

Poznajemy siebie nawzajem, panie oraz przedszkole.
Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Chętnie bierzemy udział w zajęciach ruchowych i muzycznych. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Ogromną radość sprawiają nam także spacery i zabawy na świeżym powietrzu. Dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. W przedszkolu czujemy się bezpiecznie, a każdy kolejny dzień przynosi nam nowe, pozytywne wrażenia.