Hej kolęda, kolęda…

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy,
Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory.
(…) Niebo ziemi, niebu ziemia
Wszyscy wszystkim ślą życzenia,
Drzewa ptakom, ptaki drzewom,
Tchnienie wiatru płatkom śniegu.”

Grudzień to magiczny czas, w którym oczekujemy nadejścia świąt Bożego Narodzenia. W całej szkole rozbrzmiewają dźwięki kolęd, wykonywane są różne ozdoby świąteczne, dzieci dzielą się opłatkiem i składają życzenia podczas klasowych wigilii. W naszej szkole każda klasa zaśpiewała wybraną kolędę/pastorałkę, niektóre klasy złożyły życzenia świąteczne, wykonały ozdoby/dekoracje świąteczne.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszych świątecznych dekoracji. Zachęcamy również do posłuchania występów oraz odśpiewania kolęd i pastorałek wraz z naszymi uczniami, które znajdują się na naszej szkolnej stronie na Facebooku.