KONKURS -„PROJEKT GRAFICZNY SZTANDARU PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W IZDEBNIE”

 Kiedy śmieje się dzieckośmieje się cały świat” – Janusz Korczak.

Już wkrótce w naszej szkole będzie miało miejsce doniosłe wydarzenie: uroczyste nadanie imienia Publicznej Szkole Podstawowej w Izdebnie.

Od kilku miesięcy uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły przygotowują się do tak wyjątkowej uroczystości. Ważnym elementem tych przygotowań jest zaprojektowanie SZTANDARU SZKOŁY, który stanie się jednym z symboli naszej placówki. W związku z tym ogłaszamy konkurs pt. „Projekt graficzny sztandaru Publicznej Szkoły Podstawowej w Izdebnie”, który będzie trwał do 31 marca 2022r. Wszystkie szczegóły dotyczące uczestnictwa znajdują się w regulaminie konkursu zawartym poniżej.

Zachęcamy do udziału! 🙂