Nowa sala gimnastyczna tętni życiem

W sali gimnastycznej dużo się dzieje. 

Aktywność fizyczna jest bardzo ważna dla rozwoju dzieci w każdym wieku. Pozytywnie wpływa nie tylko na zdrowie, kondycję fizyczną czy koordynację ruchową, ale także ma duże znaczenie dla rozwoju psychicznego, społecznego i poznawczego. Przez ruch uczeń kształtuje pewność siebie, kreatywność, empatię oraz samodzielność. 

Od lutego 2023 r. nasi uczniowie mogą lekcje wychowania fizycznego w pełni wykorzystać. Nie groźna nam już ulewa, wiatr czy śnieżyca. Teraz korzystamy z pełnowymiarowej sali, a lekcje i zajęcia ruchowe są dla dzieci wielką przyjemnością. Lata nauki szkolnej są bardzo ważnym czasem dla rozwoju dziecka, dlatego warunki, w jakich uczniowie się kształcą powinny być odpowiednie.

Życzymy wszystkim uczniom wspaniałych emocji i doświadczeń podczas zajęć i zabaw w nowej sali gimnastycznej!