Sukcesy uczniów – 2017/2018

16 maja 2018r. w naszej szkole odbył się I Gminny Konkurs Ortograficzny pod honorowym patronatem Wójta Gminy Łaskarzew. Uczniowie próbowali swoich sił w dziedzinie ortografii w dwóch kategoriach wiekowych:

  • uczniowie klas IV-VI
  • uczniowie klasy VII i klas gimnazjalnych

W grupie klas IV-VI I miejsce zajął uczeń klasy piątej naszej szkoły – Adrian Hys


12 października odbyły się międzypowiatowe indywidualne biegi przełajowe w Siedlcach, w których brał udział uczeń klasy VII Antoni Bouzidi. Zajął 11 miejsce i zakwalifikował się do zawodów regionalnych.


2 października 2017 roku odbyły się powiatowe indywidualne biegi przełajowe w Miętnem. Uczestniczyło w nich dwanaście osób z klasy czwartej, szóstej i siódmej.

Uczeń klasy siódmej –  Antoni Bouzidi –  zajął II miejsce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kolejni nasi uczniowie osiągnęli również dobre wyniki:
Żaneta Siarkiewicz – IX miejsce
Zuzanna Michalczyk – XVII miejsce
Jakub Woźniak – XVII miejsce