Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w trzech krokach. KROK 1.

Adwent to czas oczekiwania na narodzenie Dzieciątka Jezus. Jest to także czas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia, które są dla nas bardzo wyjątkowe, magiczne, niezwykłe…

Już od kilku dni w wielu domach trwają przedświąteczne porządki. Ostatnie dni przed Wigilią to czas zakupów, pakowania prezentów, pieczenia pierników, wybierania drzewka na choinkę. W radiu wybrzmiewają świąteczne piosenki, które umilają nam czas przygotowań. Za chwilę z kuchni rozniesie się zapach dań świątecznych i wigilijnych – pierogów z kapustą i grzybami, ryby, piernika.

O czym jeszcze musimy pamiętać? 

KROK 1. Zapakuj prezenty!

Nie zapomnijmy o zapakowaniu prezentów. Mikołaj przynosi prezenty w pięknych kolorowych torbach i papierach, dlatego postarajmy się, aby i nasze upominki były wyjątkowe. Oto kilka praktycznych rad, jak poradzić sobie z ich przygotowaniem:

Przygotowali: nauczyciele świetlicy szkolnej.