Lista kandydatów przyjętych do Publicznego Przedszkola w Izdebnie na rok szkolny 2022/2023

Lista kandydatów przyjętych do przedszkola

GRUPA 3-LATKÓW (KRASNOLUDKI):

  1. Bijata Hanna
  2. Błachnio Kazimierz
  3. Bogusz Piotr
  4. Długosz Maja
  5. Drożdż Bartosz
  6. Frelik Franciszek
  7. Gładysz Aleksandra
  8. Głowacka Maja
  9. Jędrych Franciszek
  10. Kowalski Bartłomiej
  11. Krygier Nadia
  12. Nowak Lena
  13. Pasik Hanna
  14. Paziewska Łucja
  15. Poświata Hanna
  16. Pytlarczyk Tymon
  17. Rendaszka Wiktoria
  18. Robak Aniela Cecylia
  19. Rosa Hanna
  20. Rutkowski Michał
  21. Wisłowski Aleks
  22. Zięcina Błażej
  23. Zięcina Mikołaj

GRUPA 3- 4-LATKÓW (SMERFY):

  1. Balcerzak Zuzanna
  2. Dudek Amelia
  3. Głowala Nikola
  4. Jarzyna Szymon
  5. Jędrych Jędrzej
  6. Józwik Bartosz
  7. Kondej Gabriela
  8. Konopka Marcel
  9. Matysek Filip
  10. Michalczyk Adam
  11. Misiak Jan
  12. Naumczyk Aleksandra
  13. Niezgoda Wojciech
  14. Nitka Gabriela
  15. Pawlik Jan
  16. Rękawek Nikola
  17. Rosiak Zofia
  18. Rutkowski Szymon
  19. Sierańska Anna
  20. Wójcik Helena
  21. Zięcina Kacper
  22. Żukowski Marcel

GRUPA 4-5-LATKÓW (BIEDRONKI):

  1. Bijata Nikola Marcelina
  2. Bogucka Aleksandra
  3. Domarecki Antoni
  4. Dutkiewicz Blanka
  5. Figura Agata
  6. Gogacz Wiktor
  7. Górka Wiktoria
  8. Kalbarczyk Antoni
  9. Kędziorek Bartłomiej
  10. Kępka Filip
  11. Kopik Nikodem
  12. Kornacka Małgorzata
  13. Kornacki Jan
  14. Kowalczyk Anna
  15. Kowalski Fabian
  16. Krygier Filip
  17. Matuszewski Antoni
  18. Moch Hanna
  19. Poświata Antoni
  20. Poświata Jan
  21. Purgal Alicja
  22. Rękawek Maja
  23. Szarek Nikola
  24. Zając Blanka
  25. Zięcina Iga

GRUPA 6-LATKÓW (PSZCZÓŁKI):

  1. Bajkowska Alicja
  2. Konopacki Oskar
  3. Kudliński Nikodem
  4. Lis Wojciech
  5. Parzyszek Bartłomiej
  6. Długosz Eryk
  7. Paśnik Stanisław
  8. Pytlarczyk Marcel
  9. Rękawek Igor
  10. Siarkiewicz Jakub
  11. Józwicki Ignacy
  12. Długosz Wiktoria
  13. Hys Lena
  14. Janisiewicz Maciej
  15. Jarzyna Aleksandra
  16. Kędziorek Filip

 

 

 

Lista kandydatów niezakwalifikowanych

do Publicznego Przedszkola w Izdebnie w roku szkolnym 2022/2023

ROCZNIK 2020:

  1. Filaber Tymon

 

Terminarz rekrutacji do przedszkola i klasy I na rok szkolny 2022/2023:

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy I oraz do przedszkola na rok szkolny 2022/2023:

Zarządzenie Wójta Harmonogram Do Kl. I

Zarządzenie Wójta Harmonogram Do Przedszkola