„W krainie owoców”

16.03.2022r. w naszej szkole odbyła się Akcja „W krainie owoców”, której celem była popularyzacja zdrowego stylu życia, propagowanie idei zdrowego odżywiania się. Zachęcaliśmy do spożywania produktów bogatych w witaminy i wartości odżywcze, w szczególności owoców  takich jak jabłko, banan, cytryna, pomarańcza, kiwi, mango, melon, truskawka, borówka, malina, brzoskwinia, ananas, arbuz, winogrona. Przygotowaliśmy różne smakołyki z prezentowanych owoców: bezy oraz babeczki z kremem i owocami, babki cytrynowe, muffinki z bananem, borówką, malinami, szarlotki, jabłeczniki,  ciasteczka  z jabłkami, serniki na zimno z różnymi owocami,  szaszłyki  z różnych owoców, soki z kiwi, jabłka, lemoniada, smoothie wieloowocowe, galaretki z owocami, pudding z frużeliną truskawkową, deserki owocowe. 

Akcją „W krainie owoców” kontynuujemy  zbiórkę środków na potrzeby związane z uroczystością nadania sztandaru i imienia szkole podstawowej.

Serdecznie Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Zapraszamy do udziału w kolejnych.

Organizatorzy: A. Hys – uczestnicy projektu M. Alot, O. Książek, O. Latuszek, J. Rosłaniec , G. Stanek, I. Wolska, N. Zając, J. Zięcina.