„Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty…”

Pierwszy dzień wiosny jest zawsze niesamowity! Samorząd uczniowski stanął na wysokości zadania. Pierwszego dnia wiosny uczniowie naszej szkoły malowali, śpiewali i świetnie się bawili.

Wiosna niesie ze sobą świeżość czegoś nowego, czegoś radosnego i bardzo kolorowego. I taki właśnie był pierwszy dzień wiosny w szkole w Izdebnie.

Klasy I-III wzięły udział w konkursie na namalowanie najpiękniejszej Pani Wiosny. Zasłużenie zwyciężyła klasa III. Trzeba przyznać, że każda praca była piękna więc I i II klasa zajęły drugie miejsce.

Wszyscy wzięli udział w kolejnym konkursie –  na najpiękniejsze przebranie. Ciężko było wybrać, więc każdy dostał cukierki 🙂 i inne upominki.

A że wiosna to najradośniejsza pora roku… to jak można jej nadejście świętować bez śpiewu? Każda klasa zaprezentowała „wiosenną” piosenkę. I znowu wszyscy byli najlepsi i zajęli pierwsze miejsce ;).

I oczywiście, że były Marzanny!

Tego dnia nagrody dostali również uczestnicy ostatniego konkursu literackiego (gratulujemy!).

Jedni tego dnia świętowali a inni intensywnie myśleli nad trudnymi zadaniami matematycznymi. Chętni uczniowie z  klas IV -VIII wzięli tego dnia udział w konkursie matemtycznym Kangur.

Cóż… to był bardzo, bardzo wyjątkowy dzień!