Akcja „Strefa relaksu”

3 października 2023 r. w naszej szkole odbyła się akcja „Strefa relaksu”, której celem była popularyzacja  miejsc odpoczynku, integracji, łagodzenia napięcia emocjonalnego i stresu  podczas przerw międzylekcyjnych.

Przygotowaliśmy różne smakołyki m.in. bezy oraz babeczki z kremem i owocami, muffinki z owocami i serem,  szarlotki, jabłeczniki, serniki, karpatkę, ciasta leśny mech, górę lodową, galaretki z owocami, szaszłyki z owoców, szyszki z ryżu preparowanego, wafle z różnym nadzieniem.

Akcją ” Strefa relaksu” rozpoczęliśmy zbiórkę środków na zakup wyposażenia do strefy relaksu w Szkole Podstawowej im. J.Korczaka w Izdebnie.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Zapraszamy do udziału w kolejnych.

Organizatorzy: A. Hys – kółko przyrodnicze, M. Hys, W. Iwańska, N. Markowska, M. Misiak, A. Mróz, H. Rosiak, Z. Rybicka.