Dzień Chłopaka w szkole

  

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASACH:

  • Uczniowie klasy drugiej w szczególny sposób świętowali Dzień Chłopaka. Wychowawca i rodzice zorganizowali niespodziankę – ognisko z kiełbaskami. Po tym jak dziewczynki obdarowały chłopców upominkami rozpoczęła się najatrakcyjniejsza część tego wyjątkowego wydarzenia, a mianowicie gry, zabawy i pląsy. Choć rywalizacja była zaciekła, to wszyscy bawili się znakomicie. Z żalem przyjęli wiadomość o zakończeniu.
  • W klasie czwartej, a zwłaszcza dla reprezentantów płci męskiej, czyli naszych Super Chłopaków, ten dzień był niesamowity. Na początku Panowie zostali obsypani wyrecytowanymi przez koleżanki (Super Dziewczyny) wierszami. Następnie czekało na nich wyzwanie! Każdy po kolei losował numer, w jakiej kolejności będzie startował. Uczestniczy mieli za zadanie dotrzeć do sali „Maluchów”, gdzie czekała już na nich Pani Aldona Hys z miseczką pysznej i zdrowej cytryny. Dopiero po zjedzeniu cytrynki i pięknym uśmiechu otrzymali dalsze wskazówki dotyczące tego, gdzie znajduje się order „Super Chłopaka”. Po powrocie do sali na naszych uczestników czekały dalsze wyzwania – w końcu na prezent trzeba sobie zasłużyć. Chłopcy otrzymali koperty z imionami swoich koleżanek. Dopiero po ułożeniu z rozsypanki z imieniem dowiedzieli się od kogo otrzymają prezent. Nie obyło się również bez pysznego tortu, który miał być początkiem słodkich chwil na nowej drodze życia w klasie 4, z wychowawcą na czele, panią Żanetą Strzeżesz.
  • Dla wszystkich uczniów z okazji dnia Chłopaka odbyła się dyskoteka szkolna!