Przywitaliśmy nowy rok szkolny

„Nauka to podróż, która trwa przez całe życie.

Dla otwartych umysłów świat jest pełen pytań,

na które warto poznać odpowiedzi.”

Jim Stovall

Tekst słynnego amerykańskiego pisarza przywitał nas w sali gimnastycznej i wprowadził nas w nowy rok szkolny.

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024 rozpoczęła się Mszą świętą w kościele parafialnym, gdzie reprezentował nas poczet sztandarowy. Następnie na placu szkoły i w sali gimnastycznej zebrali się wszyscy uczniowie i ich rodzice oraz nauczyciele.  Był to wyjątkowy dzień, szczególnie dla pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają przygodę ze szkołą. 

Wszystkim uczniom w  nowym roku szkolnym życzymy sukcesów, realizacji pasji, wspaniałych relacji z rówieśnikami oraz niezapomnianych chwil. Nauczycielom – wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz satysfakcji ze swojej pracy.