Udział naszych uczniów w zawodach sportowych

21 września 2023 r. w Górkach odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej – indywidualne biegi przełajowe dla szkół podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Szymon Boratyński, Patrycja Gromadzka, Zuzanna Gromadzka, Oskar Hilski, Laura Jasińska, Zuzanna Michalczyk, Amelia Michalczyk, Julia Michalczyk, Katarzyna Misiak, Anna Mróz, Marcin Rybarczyk, Gabriela Szarek, Zofia Szarek, Mateusz Szarek, Julia Teperek, Iga Zając, Kinga Zięcina, Igor Żukowski.

Uczniowie mieli do pokonania dystans 800 lub 1000 metrów. Sześcioro uczniów ukończyło bieg zajmując wysokie pozycje, które zakwalifikowały ich do udziału w biegach na etapie 1/2 wojewódzkich, które odbędą się 3 października.

Nasze najlepsze wyniki:

Amelia Michalczyk kl. VIII – 1. miejsce

Szymon Boratyński kl. VIII – 6. miejsce

Oskar Hilski kl. VIII – 7. miejsce

Julia Michalczyk kl. V – 6. miejsce

Iga Zając kl. IV, Kinga Zięcina kl. V – 10. miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy pokonania dystansu i wysokich lokat!