Uroczystość zakończenia roku w szkole

19 czerwca odbyło się  uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Tego dnia pożegnaliśmy uczniów klasy VIII, którzy zakończyli swoją przygodę ze szkołą podstawową. Nasi absolwenci ostatniego dnia zaprezentowali się podczas okolicznościowego występu artystycznego przygotowanego pod kierunkiem wychowawczyni p. Małgorzaty Jankowskiej. Także w formie artystycznej swoich kolegów i koleżanki pożegnała klasa VII. Było wesoło, ale i poważnie. Niejednej osobie zakręciła się łezka w oku.

Dyrektor szkoły, P. Elżbieta Gazda podsumowała pracę szkoły w roku szkolnym 2018/2019 oraz wręczyła nagrody wyróżnionym uczniom, a ich rodzicom listy gratulacyjne. Uroczystość uświetniła wizyta zaproszonych gości, m.in. Wójta Gminy Łaskarzew, P. Mariana Janisiewicza. Pani Dyrektor podziękowała Im za owocną współpracę z nasza placówką.