„Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy” organizowanym przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Konkurs jest organizowany w ramach działań prewencyjnych na rzecz zapobiegania wypadkom przy pracy i rolniczym chorobom zawodowym. Celem działania skierowanego do uczniów szkół podstawowych z terenów wiejskich jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą dzieci na terenie gospodarstwa rolnego.

Uczniowie, których prace zostały wyróżnione i wezmą udział w konkursie na szczeblu powiatowym: Anna Mróz kl. V, Dominika Domarecka kl. IV, Piotr Korgol kl. III, Aleksandra Boratyńska kl. III, Julia Teperek kl. III, Nadia Drożdż kl. I.