Dzień Pluszowego Misia

,,Kto przytuli w ciemną noc?
Kto ma pocieszania moc?
Kto sekretów mych nie zdradzi?
Kto w potrzebie mi doradzi?

Mój przyjaciel Miś maleńki,
Co przegania wszystkie lęki.”

,,W świecie misia” Dominika Zielińska

25 listopada swoje święto obchodzi Pluszowy Miś – najlepszy przyjaciel dziecka. W naszym przedszkolu ten dzień obchodzony był w piątek (24 listopada). Tego dnia dzieci przyniosły swoje ulubione pluszaki.  Przedstawiły je kolegom, opowiedziały historie swojej przyjaźni. W trakcie gier i zabaw poznały inne sławne misie, tj., Kubuś Puchatek, Miś Uszatek,. Miś Yogi, itp. Wykonały piękne prace plastyczne oraz opaski. Nie mogło oczywiście zabraknąć zabawy pt. ,,Stary Niedźwiedź mocno śpi”. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Tego dnia również został rozstrzygnięty konkurs plastyczno – techniczny pt. ,,Mój przyjaciel Miś”. Wszystkim dzieciom dziękujemy za wzięcie udziału w tym konkursie, a zwycięzcom gratulujemy 😉