Pasowanie na Przedszkolaka

Nasze najmłodsze dzieci zostały prawdziwymi Przedszkolakami.

W czwartek, tj. 23 listopada, dzieci z grup Misiów i Krasnoludków przed zgromadzona publicznością zaprezentowały swoje umiejętności. Najwierniejszym kibicom, czyli Rodzicom zakręciła się łezka w oku patrząc na pierwszy występ swoich pociech. Maluszki dzielnie stały i z całych sił próbowały udowodnić, że zasługują na miano ,,Prawdziwych Przedszkolaków”.  Występ artystyczny oglądała również Pani Dyrektor Elżbieta Gazda oraz Pani Sylwia Szopa – przedstawiciel Urzędu Gminy w Łaskarzewie, które w swoich przemówieniach również nie kryła wzruszenia. Starszaki, gromkimi brawami dodawały otuchy swoim kolegom . Po występach artystycznych przyszła kolej na złożenie uroczystego przyrzeczenia oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz upominków.  Nasze najmłodsze przedszkolaki zdały swój pierwszy egzamin na szóstkę 😉