Klasy I – III na wycieczce w ogrodzie zoologicznym

18 października młodsze klasy naszej szkoły zwiedzały warszawskie ZOO oraz relaksowały się w kinie.

W ramach integracji oraz poszerzania zainteresowań światem zwierząt najmłodsi z naszej szkoły wybrali się do Warszawy.

W kinie Cinema City Promenada wzruszaliśmy się podczas przepięknego filmu „O psie, który jeździł koleją”. To współczesna opowieść znana z książki Romana Pisarskiego, mówiąca o niezwykłej przyjaźni chorej dziewczynki z psem-podróżnikiem. Wspaniała historia mocno nas poruszyła oraz pokazała, że świat jest piękny, a ludzie mogą być wspaniali.

Po chwilach uniesień w kinie udaliśmy się do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie. Tam odwiedziliśmy foki, słonie, żyrafy, lwy, jaszczurki, hipopotamy i mnóstwo innych zwierząt. Dzięki pięknej pogodzie mogliśmy pospacerować, zintegrować się i wspólnie spędzić czas. To były niezapomniane chwile!