Dzień Edukacji Narodowej

13 października w naszej szkole i przedszkolu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji uczniowie przygotowali wspaniały występ artystyczny zadedykowany do wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Poprzez wiersze, piosenki oraz wesołe scenki popłynęły słowa wdzięczności, podziękowania oraz serdeczne życzenia. Było bardzo wesoło, ale nie zabrakło też chwil wzruszeń. Do przekazu uczniów swoje życzenia dołączyła  Pani Dyrektor, składając nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym wyrazy wdzięczności i życzenia wytrwałości w tej trudnej, ale pięknej pracy. 

Podczas uroczystości przedstawione zostały wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego przez świetlicę szkolną. Prace konkursowe przedstawiały portrety nauczycieli. Gratulujemy wspaniałych pomysłów i świetnych prac. 

Tego dnia uczniowie mogli wykazać się  i sprawdzić w roli nauczyciela. Samorząd szkolny zorganizował dzień samorządności – uczniowie starszych klas wyręczali nauczycieli w ich zawodowych obowiązkach. To był wyjątkowy dzień!