Wycieczka do Warszawy

10 października została zorganizowana wycieczka do Zamku Królewskiego w Warszawie.

W wycieczce brali dział uczniowie klas IV-VIII.

Zwiedzanie obejmowało najbardziej ciekawe miejsca, między innymi: Pokój Marmurowy, Sypialnie, Garderoby i Gabinet Króla, Galeria Czterech Pór Roku, jak również spacer po malowniczych i zachwycających różnorodnością królewskich ogrodach. Podczas zwiedzania obecny był przewodnik, który oprowadzał nas po przepięknych komnatach zamkowych, opowiadając o historii zamku, jego mieszkańcach i ciekawostkach. Pięknie zrekonstruowane wnętrza zamku jak i zachowane oryginalne przedmioty, obrazy cieszyły oczy naszych uczniów.

Kolejna atrakcją była aktywna lekcja WF pod okiem instruktora w parku Trampolin 646. Pobyt w Parku Trampolin dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń.

Celem naszej wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja, jak również zacieśnianie relacji koleżeńskich.

Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w restauracji McDonald’s. Uczniowie wrócili do szkoły zmęczeni, ale zadowoleni i z uśmiechami na twarzach.