Podsumowanie akcji „Słodkie, słone przekąski…”

04. 10. 22r. w naszej szkole odbyła się akcja „Słodkie, słone przekąski – kup, pomóż troszeczkę”.

Celem akcji była popularyzacja przekąsek  smacznych, szybkich i prostych na słodko, jak i na słono. Zachęcaliśmy do spożywania takich, które nie muszą być zjedzone na raz, natomiast dobrze przygotowane mogą nas sycić na kolejne godziny.

Przygotowaliśmy różne smakołyki m.in. bezy oraz babeczki z kremem i owocami, muffinki z owocami, szarlotki, jabłeczniki, ciasteczka  owsiane, serniki na zimno z różnymi owocami, lemoniadę, galaretki z owocami, rurki z kremem, gofry, tosty, keks, murzynek, wafle z różnym nadzieniem, cake popsy.

Akcją ” Słodkie, słone przekąski – kup pomóż troszeczkę ” kontynuujemy  zbiórkę środków na potrzeby związane z uroczystością nadania sztandaru Szkole Podstawowej im. J.Korczaka.

Serdecznie Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Zapraszamy do udziału w kolejnych.

Organizatorzy: Pani Aneta Hys i kółko przyrodnicze: M. Hys, N. Markowska, M. Misiak, A. Mróz, H. Rosiak, Z. Rybicka, uczniowie kl. VII S. Boratyński, M. Drożdż, Z. Gromadzka, P. Kopik, N. Latuszek,  M. Łagowska, M. Szarek, A. Śledź, N. Tchorek, A. Tobiasz.