Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Pluszowy Miś- najlepszy przyjaciel dziecka.

Pluszowy Miś to obowiązkowa maskotka, którą posiada każde dziecko.  Jest przyjacielem, towarzyszem snu oraz powiernikiem sekretów. Swoje wyjątkowe święto wszystkie Misie obchodzą 25 listopada.  Tradycja obchodów tego dnia nie jest długa, gdyż zapoczątkowano je w 2002r.- w setną rocznicę powstania maskotki. Nasze przedszkolaki również pamiętały o tym wyjątkowym dniu.  Przyniosły swoje ukochane misie, oglądały filmy oraz prezentacje multimedialne dotyczące historii misia. Chętnie brały udział w zabawach z misiami. Niewielkim wyzwaniem były dla nich gra w misiowe memory czy też  malowanie farbami konturu misia. Doskonale potrafiły przeliczać plastry miodu – ulubiony przysmak wszystkich misiów.  Tego dnia z nie mogła również zabraknąć zabawy w ,,Stary Niedźwiedź mocno śpi”.