Klasy IV – VIII na wycieczce w Warszawie

30 marca uczniowie starszych klas zdobywali nowe wiadomości i umiejętności podczas wyjazdu do Warszawy. 

Uczniowie sprawdzali swoją kondycję i poszerzali umiejętności fizyczne w Parku Trampolin, największej atrakcji Stacji Grawitacji w Warszawie. Zajęcia odbyły się pod okiem instruktora na wielkim AirBagu, wielopoziomowej platformie oraz na licznych trampolinach. 

Wiele ciekawych wiadomości uczniowie wynieśli ze Światowej Wystawy Kosmonautyki Cosmos Discovery, która poprowadziła swoją publiczność przez historię lotów kosmicznych od pierwszych wypraw do współczesnych i nawet tych planowanych. Wystawa ta zawiera mnóstwo oryginalnych eksponatów z USA i Rosji, które były w kosmosie. Zobaczyć tam można także kolekcję skafandrów oraz modeli statków, promów i rakiet kosmicznych. Było bardzo ciekawie…