Koziołkowy konkurs rozstrzygnięty

 W przedszkolu odbył się konkurs plastyczny w ramach programu wychowawczo – edukacyjnego „Idź ty lepiej, Koziołeczku, szukać swego Pacanowa”.

Temat pracy to „Najciekawsza przygoda Koziołka Matołka”. W konkursie wzięło udział 30 chętnych dzieci. W każdej grupie wyróżnione zostały po dwie prace. Najważniejszym kryterium wyboru był poziom wkładu pracy dziecka w wykonanie swojego dzieła.

Osoby wyróżnione:

grupa „Krasnoludki” – Nikola Sz., Jakub G.

grupa „Smerfy” – Lena O., Alicja B.

grupa „Biedronki” – Nikola K., Nadia D.

grupa „Pszczółki” – Jaś J., Bartek K.

Wszystkie prace były piękne i kolorowe. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i wsparcie, a Radzie Rodziców za upominki (kolorowanki i słodkości). Każde dziecko otrzymało także pamiątkowy dyplom. Gratulujemy !!!