Krajobraz najbliższej okolicy w zimowej odsłonie

Każda pora roku jest dobra, by obserwować przyrodę. Również, gdy śnieg i mróz za oknem. Każde miejsce zimą jest na swój sposób wyjątkowe, dlatego warto przekonać się o tym osobiście. Poznaj najpiękniejsze miejsca w najbliższej okolicy w zimowej odsłonie. Zimowy krajobraz jest prawdziwą ucztą dla naszych oczu i dla fotografów. To właśnie śnieg, czy mróz sprawiają, że niektóre z nich wyglądają o wiele lepiej w tej zimowej scenerii.
Nie ma również nic piękniejszego od spaceru po wyjątkowych miejscach w typowo zimowej scenerii. Jeśli mamy szczęście i doczekamy się śniegu, to z powodzeniem możemy przechadzać się po tych wszystkich majestatycznych miejscach. Przekonajmy się, że najbliższa okolica zimą wygląda zjawiskowo. Które miejsca w związku z tym warto odwiedzić w tym czasie? Sprawdźmy!


Organizator A. Hys

  • fot.1 Zaorane pole Izdebno Fot. Szymon L.
  • fot. 2 Droga w Dąbrowie Fot. Amelia T.
  • fot.3 Rzeka Promnik Fot. Amelia M.
  • fot.4 Fot. Izabela W.
  • fot.5 Rezerwat przyrody Polesie Rowskie Fot. Anna M.
  • fot.6 Rozwidlenie dróg Izdebno Fot. Amelia T.
  • fot.7 Fot. Amelia M.
  • fot.8 Sarna poszukująca pożywienia  Izdebno Kolonia Fot. Szymon L.
  • fot.9 Szron na drzewach skrzyżowanie dróg w Izdebnie Fot. Dominika T.
  • fot.10Wola Rowska Fot. Anna M.