„Randka w ciemno z książką”, czyli konkurs walentynkowy.

Ogłoszenie o konkursie czytelniczo – literackim brzmi:

W czwartek 14 lutego 2019 r. koniecznie przyjdź do biblioteki szkolnej na niepowtarzalną „Randkę w ciemno z książką”. Tego dnia wypożycz książkę – niespodziankę oznaczoną serduszkiem. W domu ją przeczytaj. Następnie napisz opinię o tej książce. Pamiętaj, aby uzasadnić swoje zdanie. Prace można przynosić do poniedziałku – 4 marca 2019 r. Najciekawsze zostaną nagrodzone!

W Walentynki na randkę w ciemno z książką wybrali się wszyscy uczniowie klas IV – VIII. Wśród randkowiczów znaleźli się i tacy, którzy niezbyt często odwiedzają bibliotekę. Tym razem nietypowa forma akcji przyciągnęła czytelników.

W oczekiwaniu na prace konkursowe wielu udanych randek z książką życzą organizatorzy konkursu – nauczyciele języka polskiego, p. dyr. E. Gazda, p. A. Janisiewicz oraz nauczyciel bibliotekarz, p. J. Sabała.

(tekst – A. Janisiewicz)