Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Uczniowie i grono pedagogiczne przywitali nowy rok szkolny. 

1 września to dla wszystkich uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli ważny dzień. Tego dnia uczniowie wypoczęci, pełni wakacyjnych wrażeń, spotkali się z rówieśnikami i swoimi nauczycielami. 

Pierwsze powakacyjne spotkanie odbyło się w przyjemnej atmosferze. Pani Dyrektor przywitała wszystkich bardzo serdecznie, zapowiadając rok pełen pozytywnych zmian. Oby wszystkie plany i pragnienia się zrealizowały…

Wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów, radości i oby obowiązek szkolny stał się porywającą przygodą. Rodzicom życzymy spełnionych oczekiwań i satysfakcjonującej współpracy ze szkołą. Nauczycielom zaś wyrozumiałości i radości z każdego sukcesu swoich wychowanków. Niech ten rok szkolny przyniesie same dobre dni.