Wielkie święto najmłodszych uczniów

13 kwietnia pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do społeczności szkolnej.

Był to niezwykle uroczysty i wyjątkowy dzień, szczególnie dla najmłodszych uczniów oraz ich rodziców. Pierwszoklasiści na sztandar szkoły ślubowali być dobrym uczniem i Polakiem. Tej wyjątkowej chwili towarzyszył występ artystyczny uczniów, podczas którego zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Wykazali się także wiedzą, którą zdobyli w klasie I.

Na uroczystości gościliśmy Wójta Gminy Łaskarzew Pana Mariana Janisiewicza, który wraz z Panią Dyrektor Elżbietą Gazdą wręczyli pierwszakom upominki. Od wychowawcy Pani Beaty Lis uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Świętowanie pierwszoklasiści zakończyli słodkim poczęstunkiem, na którym oczywiście nie zabrakło tortu z dedykacją dla dzieci.

Wszystkim nowo pasowanym uczniom gratulujemy i życzymy sukcesów w nauce.