Akcja „W krainie warzyw”

Akcja „W krainie warzyw” odbyła się w naszej szkole 23 września, jej celem była popularyzacja zdrowego stylu życia, propagowanie idei zdrowego odżywiania się. Tego dnia zachęcaliśmy do spożywania produktów bogatych w witaminy i wartości odżywcze, w szczególności warzyw takich jak szpinak, marchewka, burak, cukinia, dynia, kalafior, papryka, brokuł. Przygotowaliśmy różne smakołyki z prezentowanych warzyw: babeczki  ze szpinaku, marchewki i wielowarzywne, ciasta z marchewki, szpinaku, cukinii, dyni, chipsy z buraka, frytki z marchewki, cukinii, pasztet z cukinii, sałatkę wielowarzywną, soki z marchewki i szpinaku.

       Akcją „W krainie warzyw” rozpoczęliśmy zbiórkę środków na potrzeby związane z uroczystością nadania imienia szkole podstawowej oraz zakupem sztandaru. Serdecznie Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się do akcji. Zapraszamy do udziału w kolejnych.

        Akcja została zorganizowana przez p. A.  Hys  oraz uczestników projektu M. Alot, O. Książek, O. Latuszek, J. Rosłaniec , G. Stanek,                    I. Wolską, N. Zając oraz J. Zięcinę.